Referencje

Współpracowałyśmy z Fundacją Kormoran czy Ośrodkiem Edukacji Skrates w Bielsku-Białej, gdzie przeprowadziłyśmy liczne szkolenia stylizacji paznokci. Ośrodki te wyrażają bardzo pozytywną opinię na temat współpracy.

Współpracujemy z Zakładami Doskonalenia Zawodowego w całej Polsce, ośrodkami realizującymi projekty unijne np. Fundacjami Aktywnej Rehabilitacji w całej Polsce, Fundacją InWarmia, Domami Dziecka, Powiatowymi i Miejskimi Urzędami Pracy w Polsce - wszystkie te wystawiły nam polecające referencje.
 
Współpracujemy również z innymi szkołami zawodowymi, z fundacjami w zakresie pomocy dla osób długotrwale bezrobotnych i innymi ośrodkami w tym również z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych.

Posiadamy rekomendacje Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.

Posiadamy Akredytacje Kuratora Oświaty.

Daria Poniatowska-Daniek: "Od 8 lat pracuje jako stylistka paznokci, od 5 lat jako Instruktorka i przez lata przeszkoliłam setki osób".

Sylwia Filar posiada 5 lat doświadczenia w stylizacji rzęs i szkoli u nas od 2 lat.Zapraszamy do odwiedzenia naszego funpage, aby zobaczyć aktualności, opinie kursantek i zdjęcia poszczególnych szkoleń:


FACEBOOK


 

Opinie poszczególnych kursantek, które się wypowiedziały oraz wyraziły zgodę i chęć na opublikowanie informacji:

"Profesjonalne podejście do kursu i kursantek. Świetna współpraca, miły kontakt i rewelacyjne podejście. Gorąco polecam!!!"
- Emilia Hłasko


"Kurs przebiegł należycie, wszystko w porządku, zdecydowanie polecam."
- Magdalena Maciąg


"Uważam, że kurs został zorganizowany o czasie, zgodnie z informacjami telefonicznymi, merytorycznie dobrze. Dokładne objaśnianie ze strony prowadzącej, materiały dobrej klasy, także nie mam przeciwwskazań, zdecydowany pozytyw dla Pani Ani."
- Sylwia Radzyńska


"Bardzo dobre szkolenie stylizacji paznokci, na wysokim poziomie oraz fachowe podejście do uczących"
- Patrycja Jastrzębska


"Dużo praktyki, dokładne tłumaczenie krok po kroku i pełne zaangażowanie, co było dla mnie ważne, oraz miła pani"
- Aleksandra Kot


"Podobało mi się najbardziej to, że na szkoleniu przedłużania rzęs było bardzo dużo ćwiczeń, na tym własnie mi zależało, bo teorie poczytam sobie w domu:)"
- Monika Kiliańska

"Pani Gosia to super dziewczyna, aż chce się więcej i jeszcze więcej wiedzieć, jestem bardzo zadowolona, gdybyście robiły kursy z innych zabiegów, chętnie też bym skorzystała!"
- Barbara Kowalska

"Miła instruktorka i kompetentna, jasno i zrozumiale wytłumaczyła wszystko co powinna, więc spokojnie mogę polecić dalej innym kursantkom"
- Beata Bieda


"Profesjonalnie, i dobre materiały, ponieważ paznokcie mojej modelki jak na razie trzymają się świetnie, więc to już wielki postęp, ja jestem zadowolona z kursu stylizacji paznokci"
- Alicja Białas


"Super szkolenie, wiele się nauczyłam i wyniosłam, pani instruktor była pomocna i posiada specjalistyczną wiedzę, widać, że siedzi dobrze w temacie!"
- Ewelina Myszkoni


"Przemiła atmosfera, od razu wiadomo, że profesjonaliści. Super było:) Polecam Panią Kasię"
- Aleksansra Biedroń


"Polecam serdecznie, wspaniała atmosfera, super szkolenie z rzęs i na pewno nie moje ostatnie"
- Gabriela Borowska


"Polecam, przepiękne dzieła Pani Ani i Kasi"
- Irena Kobylińska


"Kurs z paznokci mi się podobał, na 5 daje 5, widać Pani instruktorka doświdczona i potrafiła odpowiednio do nas podejść. Najbardziej obawiałam się czy podołam wyzwaniu, czy będę się nadawać do wykonywania paznokci. Po kursie wiem już, że będzie dobrze i poradze sobie z klientkami. W końcu to nie jest wcale takie trudne na jakie wygląda:)"
- Ewelina Kaczor


"Bardzo konkretnie i motywująco, jeszcze tylko potrzeba trochę ćwiczeń, po kursie żey dojść do wprawy"
- Daria Kowalczyk


"Polecam szkołe w 100% możecie być pewni, że dobrze trafiliście"
- Edyta Jaros


"Robiłam kurs u dziewczyn pare miesięcy temu i wykonuję na co dzień paznokcie, bardzo miła Pani Gosia i wiedza wchodziła całkiem gładko, z praktyką na szczęscie też poszło gładko:)"
- Marta Kupis