Referencje

Współpracowałyśmy z Fundacją Kormoran czy Ośrodkiem Edukacji Skrates w Bielsku-Białej, gdzie przeprowadziłyśmy liczne szkolenia stylizacji paznokci. Ośrodki te wyrażają bardzo pozytywną opinię na temat współpracy.

Współpracujemy z Zakładami Doskonalenia Zawodowego w całej Polsce, ośrodkami realizującymi projekty unijne np. Fundacjami Aktywnej Rehabilitacji w całej Polsce, Fundacją InWarmia, Domami Dziecka, Powiatowymi i Miejskimi Urzędami Pracy w Polsce - wszystkie te wystawiły nam polecające referencje.
 
Współpracujemy również z innymi szkołami zawodowymi, z fundacjami w zakresie pomocy dla osób długotrwale bezrobotnych i innymi ośrodkami w tym również z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych.

Posiadamy rekomendacje Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.

Posiadamy Akredytacje Kuratora Oświaty.

Daria Poniatowska-Daniek: "Od 8 lat pracuje jako stylistka paznokci, od 5 lat jako Instruktorka i przez lata przeszkoliłam setki osób".

Sylwia Filar posiada 5 lat doświadczenia w stylizacji rzęs i szkoli u nas od 2 lat.Zapraszamy do odwiedzenia naszego funpage, aby zobaczyć aktualności, opinie kursantek i zdjęcia poszczególnych szkoleń:


FACEBOOK