O nas

Instruktorzy:
Sylwia Filar i Daria Poniatowska-Daniek

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży prowadząc szkolenia stylizacji paznokci i rzęs oraz świadcząc również usługi stylizacji paznokci i rzęs na co dzień.
Specjalizujemy się w szkoleniach z paznokci i rzęs, dzięki czemu robimy to dobrze i znamy ten fach od podszewki i nic nas nie zaskoczy. Posiadamy w swoim portfolio ogrom ukończonych kursów oraz jesteśmy na bieżąco z nowinkami pojawiającymi się na rynku związanym ze stylizacją paznokci, brwi i rzęs.

O nas Anna Czarna-Kotowska

Nasze zdobyte umiejętności potwierdzają m.in. certyfikat instruktora szwajcarskiej firmy You Nails: www.younails.ch, oraz firmy Maxim Nails, zaś doświadczenie Fundacja Kormoran, Ośrodek Edukacji Sokrates w Bielsku-Białej, w których przeszkoliłyśmy ponad 500 kursantek. Na bieżąco aktualizujemy zdobytą wiedzę, biorąc udział w corocznych targach kosmetycznych (Beauty Forum i LNE), seminariach i warsztatach. Łacznie w swojej karierze przeszkoliłyśmy przeszło kilka tysięcy kursantek.


Posiadamy aktualny wpis do RIS NR 2.28/00040/2016 oraz Wpis do MEN jako placówka systemu oświaty oraz akredytacje Kuratora Oświaty i współpracujemy z Urzędami Pracy. Posiadamy również rekomendacje Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.

Certyfikaty są w pełni akceptowane przez wszystkie instytucje publiczne w Polsce i na świecie. Wystawiamy również każdej kursantce Zaświadczenie ukończenia kursu wg rozp. Ministerstwa Edukacji Narodowej, dzięki czemu nabywa się nowych kompetencji do zawodu. Można otowrzyć działalność i pracować w zawodzie. W razie potrzeby wystawiamy certyfikaty również w języku angielskim lub niemieckim.


Dajemy z siebie wszystko, aby każdy po szkoleniu miał jak największą wiedzę praktyczną i mógł bez obaw z powodzeniem przystąpić do pracy w zawodzie.Szkolenia przeprowadzamy w Krakowie przy ulicy: Przewóz 34, 30-716 KrakówZapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage, gdzie mogą Państwo zobaczyć zdjęcia i opinie na temat przeprowadzanych przez nas szkoleń:
FACEBOOK 


Specjalizujemy się w kursach przedłużania paznokci:
- metodą żelową
- metodą akrylową
- przedłużanie na formie (akryl, żel)
- WRAP - Włókno szklane
- Systemy kombinowane, polygel, manicure kombinowany i Fly-on
- metodą hybrydową (lakierożele)
- manicure tytanowy
- manicure japoński

oraz w kursach stylizacji rzęs:
- metodą 1:1,
- metodą 2D, 3D, 4D, 5D, 6D, 7D, 8D, 9D, 10D itp. (metodą objętościową)
- kępki
- całościowe (okolicznościowe)
- lifting rzęs
- henna pudrowa
- lifting brwi

Zapraszamy serdecznie na kurs:)