O nas

Instruktorzy:
Sylwia Filar i Daria Poniatowska-Daniek

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży na co dzień prowadząc szkolenia i świadcząc również usługi stylizacji paznokci i rzęs.
Specjalizujemy się w szkoleniach z paznokci i rzęs, dzięki czemu robimy to dobrze i znamy ten fach od podszewki i nic nas nie zaskoczy. Posiadamy w swoim portfolio ogrom ukończonych kursów oraz jesteśmy na bieżąco z nowinkami pojawiającymi się na rynku związanym ze stylizacją paznokci, brwi i rzęs.

O nas Anna Czarna-Kotowska

Nasze zdobyte umiejętności potwierdzają m.in. certyfikat instruktora szwajcarskiej firmy You Nails: www.younails.ch, oraz firmy Maxim Nails, zaś doświadczenie Ośrodek Edukacji Sokrates w Bielsku-Białej, w którym przeszkoliłyśmy ponad 100 kursantek. Na bieżąco aktualizujemy zdobytą wiedzę, biorąc udział w corocznych targach kosmetycznych (Beauty Forum i LNE), seminariach i warsztatach.

Łacznie w swojej karierze przeszkoliłyśmy przeszło tysiąc kursantek.

Szkolenia przeprowadzamy w Krakowie przy ulicy: Przewóz 34, 30-716 Kraków

Współpracujemy również z ośrodkami finansującymi szkolenia z projektów unijnych.

Posiadamy aktualny wpis do RIS NR 2.28/00040/2016 oraz Wpis do MEN. Posiadamy również akredytacje Kuratora Oświaty i współpracujemy z Urzędami Pracy

Certyfikaty są w pełni akceptowane przez wszystkie instytucje publiczne w Polsce i na świecie. Wystawiamy również każdej kursantce Zaświadczenie ukończenia kursu na drukach MEN (Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej), które jest dyplomem - dokumentem państwowym. Można otowrzyć działalność i pracować w zawodzie.

Dajemy z siebie wszystko, aby każdy po szkoleniu miał jak największą wiedzę praktyczną i mógł bez obaw z powodzeniem przystąpić do pracy w zawodzie.

W razie potrzeby wystawiamy certyfikaty również w języku angielskim lub niemieckim.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego funpage, gdzie mogą Państwo zobaczyć zdjęcia i opinie na temat przeprowadzanych przez nas szkoleń:
FACEBOOK 


Specjalizujemy się w technikach przedłużania paznokci:
- metodą żelową
- metodą akrylową
- przedłużanie na formie (akryl, żel)
- WRAP - Włókno szklane
- Systemy kombinowane, manicure kombinowany i Fly-on
- metodą hybrydową (lakierożele)
- manicure tytanowy
- manicure japoński

oraz stylizacji rzęs:
- metodą 1:1,
- metodą 2D, 3D, 4D, 5D, 6D, 7D, 8D, 9D, 10D itp. (metodą objętościową)
- kępki
- całościowe (okolicznościowe)
- lifting rzęs
- henna pudrowa

Zapraszamy serdecznie na kurs:)