<< Powrót do listy

Kurs henny pudrowej z architekturą brwi- BROW HENNA 399zł

Henna pudrowa to bardzo popularny zabieg, który na stałe zagościł w gabinetach kosmetycznych i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientek.

Stanowi alternatywę dla Pań, którym zwykła henna nie wystarczy ze względu na słabe czy rzadkie brwi, jest swego rodzaju tatuażem i cechuje się znacznie wiekszą trwałością niż henna klasyczna, ponieważ utrzymuje się do 6 tygodni.

Na szkoleniu przerabiany jest również rysunek, co jest bardzo ważne w profesjonalnym i dokładnym farbowaniu i modelowaniu brwi, bowiem stylizacja brwi nie polega tylko na doborze odpowiedniego koloru, ale także przede wszystkim kształtu. Jeżeli brwi zostaną właściwie dostosowane do owalu twarzy, twarz stanie się wyrazista i promienna. Do otrzymania pożądanego kształtu brwi wykorzystywane są produkty tylko do zastosowania profesjonalnego: nitki, miarki i produkty do aplikacji.

Czas trwania kursu: 
3 godziny 

Cena: 399zł

Grupy max. 3 osobowe 

Szkolenie składa się głównie z praktyki, więc prosimy o przyjście z minimum jedną modelką lub optymalnie z dwiema modelkami.

Na zakończenie kursu w cenie wystawiamy Zaświadczenie (dyplom) MEN, dzięki któremu nabywa się kompetencji do zawodu. Można otworzyć gabinet i pracować w zawodzie.

W razie potrzeby wystawiamy również certyfikat w j. polskim,  j. angielskim lub niemieckim +30zł za dokument


W cenie zapewniamy:

- materiały na czas szkolenia 
- Zaświadczenie MEN
- materiały dydaktyczne do poczytania w domu 


Zapraszamy!
<< Powrót do listy